Blue Flower

Pomoc - často kladené otázky

Počítač píše chybové hlášení "Síťový kabel odpojen".

Zkontrolujte, zda máte správně zapojeny všechny síťové kabely a zkontrolujte zda je pod napětím Váš hardware pro bezdrátové připojení. Pokud jsou kabely zapojeny správně, kontaktujte nás (viz kontakty).

Počítač nedostává IP adresu.

Zkontrolujte, zda máte správně zapojeny všechny síťové kabely a zkontrolujte zda je pod napětím Váš hardware pro bezdrátové připojení. Proveďte vypnutí a zapnutí hardware pro připojení (bývá umístěn většinou na střeše ) a následně proveďte restart Vašeho PC. Pokud problém přetrvává, kontaktujte nás (viz kontakty).

Počítač po otevření www stránky vypisuje hlášení "Připojili jste nenahlášené PC".

Zřejmě jste vyměnili v počítači sítovou kartu nebo jste zapojili nové zařízení (tablet, televizi, atd.). Přístup k síti je povolen pouze pro nahlášené zařízení. Pokud došlo k výměně zařízení, kontaktujte nás (viz kontakty). V žádném případě neprovádějte "klonování" MAC adresy !!! MAC adresu registrovaného zařízení provedeme u nás zdarma.

Jaký server si mám nastavit pro odchozí poštu (SMTP)? 

10.152.152.10

Chci veřejnou IP adresu 

Kontaktujte nás (viz kontakty).

Nefunguje mi připojení k internetu

Proveďte vypnutí a zapnutí hardware pro připojení (bývá umístěn většinou na střeše ) a následně proveďte restart Vašeho PC. Pokud problém přetrvává, kontaktujte nás (viz kontakty).

 

Veškeré problémy se snažíme řešit okamžitě i mimo běžnou pracovní dobu. Pokud je problém na straně poskytovatele, jsou zásahy zdarma. V případě, že je problém u klienta, budou servisní zásahy hrazeny dle ceníku!